Please wait, loading...

PEŁNIA KOBIECOŚCI – ŚLADAMI MOICH PRZODKIŃ
11 Marca 2017, Milanówek ul. Średnia 37a

Zapraszamy na kobiece warsztaty i sesję zdjęciową.

Zapraszam na warsztat wszystkie kobiety, które pragną spotkać swoją KOBIECOŚĆ, WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ i PRAWDĘ i stać się świadomymi swojej kobiecości, swojego ciała, swoich potrzeb i pragnień.

PEŁNIA KOBIECOŚCI to wyjątkowy warsztat w kobiecym gronie. Jego Intencją jest stworzenie atmosfery, w której będzie można odzyskać kobiecą energię, nowymi oczami spojrzeć na siebie i kobiety w swoim rodzie (matkę, babkę i prababkę). W kobiecym kręgu, będziemy się dzielić tym co dla nas oznacza bycie kobietą.

Cały dzień jest dla nas, godz. 10.00 – 20.00, spotykamy się w Milanówku, w magicznej, wiejskiej chacie, catering domowy, dzień rozpoczynamy kawą lub dobrą herbatą , rozmową w kobiecym gronie.

Do sesji przygotuje Was  Ela Lange – psychoterapeuta, psychodietetyk, coach,  towarzyszy kobietom w odkrywaniu wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna – prowadząc  warsztat specjalnie dla Was utworzony na potrzeby tego projektu.

Każda uczestniczka będzie miała możliwość przed sesją doświadczyć indywidualnie masażu dźwiękiem mis tybetańskich – wykonanego przez Annę Kasperec. Masaż dźwiękiem przy użyciu mis tybetańskich, ma działanie relaksacyjne, odprężające, rozluźniające.

Nad makijażem , fryzurami i stylizacją sesji będzie czuwać Katarzyna Gruk – beauty coach, charakteryzator , kosmetyki Givenchy

Piękne i prawdziwe portrety wykona Tatiana Pałucka Photography

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie ?

• wejdziesz w lepszy kontakt z samą sobą
• zyskasz dostęp do siły płynącej od Twoich kobiet w rodzie
• przyjrzysz się swojej wewnętrznej dziewczynce
• odkryjesz swój kobiecy potencjał
• umocnisz bycie we właściwym miejscu w życiu
• dotrzesz do źródła wewnętrznej mocy
• staniesz się bardziej otwarta na swoje prawdziwe emocje i potrzeby
• skontaktujesz się ze swoją wewnętrzną siłą
• spotkasz się ze swoją kobiecością
• zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą
• uwolnisz się i oddasz to co być może nie pozwala w pełni cieszyć się tym kim jesteś.

Ważnym w życiu każdej kobiety jest poczucie bycia akceptowaną przez własną matkę i inne kobiety w rodzinie. Wielu z nas brakowało tego w domu rodzinnym.
Na warsztacie będziemy pomagać każdej z nas połączyć się ze swoją wewnętrzną siłą, płynącą od Twoich Przodkiń, cieszeniem się zasobami, potencjałem, talentami, jakie odziedziczyłaś po nich jak również akceptacją i wdzięcznością za to, że byli, a Ty możesz istnieć właśnie dzięki Nim. Być może po raz pierwszy, w świadomy sposób, skontaktujesz się ze swoją kobiecością i dostrzeżesz ją w innych kobietach w swoim rodzie.
Jeśli pragniesz żyć w zgodzie ze sobą, a nieświadome uczynić świadomym – zapraszam na warsztat.

Podczas naszego spotkania będziemy pracować z ciałem, podświadomością, wizualizacją, metaforą, emocjami i oddechem. Będziesz miała możliwość nauczyć się słuchać i rozumieć własne ciało, wejść z nim w kontakt i poprawić jakość relacji w codziennym życiu. Odkryjesz swoje prawdziwe potrzeby, poskromisz wewnętrznego krytyka, spotkasz swoją kobiecość, zaczniesz świadomie kreować swoje emocje i życie.

Na warsztat należy zabrać o ile to możliwe: zdjęcie swojej matki, babci i prababci oraz ważnych kobiet w swojej rodzinie.

Kiedy: 11 Marca 2017, sobota godzina 10:00-20:00
Gdzie: Milanówek ul. Średnia 37a
Zapisy: ela@langecoaching.pl lub info@twojasesja.com
Inwestycja: 800 zł

( warsztaty, makijaż , fryzura, stylizacja, masaż dźwiękiem, sesja zdjęciowa w wyniku której otrzymasz trzy wywołane zdjęcia, catering, babski krąg )
Ilość miejsc ograniczona

Prowadzą:

Elżbieta Lange – Psychodietetyk, Psychoterapeuta, Coach Zdrowia
Katarzyna
Gruk – beauty coach, charakteryzator , kosmetyki Givenchy, Tatiana Pałucka Photography