Please wait, loading...

PSYCHODIETETYKA daleko wykracza poza to, co na talerzu. To dziedzina,  która bada przede wszystkim obszar psychiczny i pozwala rozwiązać problemy motywacyjne, emocjonalne, związane z myśleniem i automatycznym i zachowaniami, które najczęściej leżą u podstaw problemów z jedzeniem.

Większość osób, która próbowała schudnąć doskonale wie, że nie chodzi tylko o jednorazowe podjęcie decyzji i że najtrudniej nie jest schudnąć, ale utrzymać wagę.

Jako PSYCHODIETETYK/PSYCHOTERAPEUTA pracuje nad psychologicznymi i emocjonalnymi barierami, które stoją na drodze do osiągnięcia upragnionej sylwetki.

Praca ta polega przede wszystkim na poszerzeniu świadomości, odkryciu niesprzyjających przekonań i zachowań, rozumieniu własnych emocji, nawyków i motywacji,nauczeniu się zaspokajania prawdziwych potrzeb. Taka forma pracy daje możliwość poradzenia sobie z prawdziwymi przyczynami problemu. Efektem pracy z Psychodietetykiem jest wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ale przede wszystkim jest to poczucie panowania i odzyskania wpływu na swoje życie.

W ramach sesji wspomagam klienta na każdym etapie procesu przemiany, zapoczątkowanego podjęciem decyzji o zmianie określonego aspektu jego życia i zdrowia. W swojej pracy wykorzystuję różne narzędzia pochodzące z różnych konwencji, ale najbliższe jest mi podejście Gestalt. Moją misją jest towarzyszenie klientowi w drodze do samego siebie.

KONSULTACJA 200 zł – 60 minut

KOSZT SESJI – KONTYNUACJA 150 zł

KOSZT SESJI SKYPE 130 zł

Napisz: ela@langecoaching.pl lub zadzwoń + 48 605 924 009

Pierwsza konsultacja płatna z góry. Numer konta w zakładce „KONTAKT’

Bezpłatne odwołanie spotkania możliwe do 24 godzin przed sesją

W przypadku spóźnienia klienta, czas sesji nie jest przedłużany z uwagi na innych klientów.

 

 

Przestań się odchudzać i zacznij żyć

ŻYJ LEKKO - ŻYJ ZDROWO

. . .
Zapisz się