Please wait, loading...

PSYCHODIETETYKA daleko wykracza poza to, co na talerzu. To dziedzina,  która bada przede wszystkim obszar psychiczny i pozwala rozwiązać problemy motywacyjne, emocjonalne, związane z myśleniem i automatycznym i zachowaniami, które najczęściej leżą u podstaw problemów z jedzeniem.

Większość osób, która próbowała schudnąć doskonale wie, że nie chodzi tylko o jednorazowe podjęcie decyzji i że najtrudniej nie jest schudnąć, ale utrzymać wagę.

 

KIM JEST PSYCHODIETETYK?

PSYCHODIETETYK pracuje nad PSYCHOLOGICZNYMI BARIERAMI, które stoją na drodze do osiągnięcia upragnionej sylwetki lub zdrowego stylu życia.

Praca ta polega przede wszystkim nad poszerzeniem świadomości niesprzyjających przekonań i zachowań. Rozumieniem własnych emocji, nawyków i motywacji, zaspokajaniem prawdziwych potrzeb. Taka forma praca daje możliwość poradzenia sobie z prawdziwymi przyczynami problemu. Efektem pracy z Psychodietetykiem jest wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ale przede wszystkim jest to poczucie panowania i odzyskania wpływu na swoje życie.

DLA KOGO?

Z pomocy PSYCHODIETETYKA skorzystać mogą osoby, które:

• Chcą pokonać problemy związane z głodem emocjonalnym
• Odchudzały się już wielokrotnie bez większego skutku
• Chudną i tyją na przemian, walczą z efektem jo-jo
• Jedzenie sprawia im wielka przyjemność, a dieta kojarzy z karą
• Objadają się, a potem czują się winni
• Mają zaburzenia odżywiania
• Nie chcą przestrzegać rygorystycznych diet
• Chcą odzyskać kontrolę nad jedzeniem
• Zbudować pozytywny obraz własnego ciała
• Doświadczają trudności przy próbach zmiany nawyków
• Potrzebują wsparcia specjalisty w zmianie swoich zachowań -żywieniowych
• Uwolnić długo tłumione emocje i odzyskać wewnętrzną równowagę

PODCZAS SESJI :

• Odkryjesz psychologiczną przyczynę tycia
• Pomogę Ci uwolnić się od obsesji jedzenia
• Nauczysz się rozpoznawać emocje odpowiedzialne za napady głodu
• Pomogę Ci odzyskać poczucie własnej wartości
• Zanalizujemy Twoje nawyki żywieniowe i styl życia
• Wyznaczysz sobie realistyczne cele
• Znajdziesz źródło swojej motywacji
• Uwolnisz się od ograniczających Cię przekonań na temat Twojego ciała
• Zaczniesz czerpać radość z jedzenia
• Nauczysz świadomie komunikować się ze swoim ciałem
• Zrozumiesz z jakiego powodu pojawia się głów emocjonalny
• Zmienisz swoje życie

W ramach sesji wspomagam klienta na każdym etapie procesu przemiany, zapoczątkowanego podjęciem decyzji o zmianie określonego aspektu jego życia i zdrowia. W swojej pracy wykorzystuję różne narzędzia pochodzące z różnych konwencji tak, aby znaleźć i zastosować środek, który w danej sytuacji sprawdza się najlepiej.

KONSULTACJA 200 zł – 60 minut

KOSZT SESJI – KONTYNUACJA 150 zł – KOSZT SESJI SKYPE 130 zł

Napisz: ela@langecoaching.pl lub zadzwoń + 48 605 924 009

Pierwsza konsultacja płatna z góry.

Odwołanie sesji w dniu zapisu – zwrot 50% kosztu sesji.

Rekomendacje / Referencje

„Trafiłam do Eli „przypadkiem” i to była dla mnie wspaniała sprawa. Potrzebowałam wsparcia w mojej nierównej walce z moimi złymi nawykami żywieniowymi – dostałam wsparcie. Potrzebowałam zrozumieć dlaczego samej jest mi tak trudno poradzić sobie ze swoją niekonsekwencją w działaniu – dostałam odpowiedź. Znalazłam wsparcie, odpowiedzi na moje pytania i całą masę narzędzi, które pomogły mi stanąć na nogach, pozbyć się zbędnych kilogramów, uporać się z chaosem który był we mnie i w moich działaniach. Elu, dziękuję, za to, że jesteś tak bardzo wrażliwym człowiekiem, tak wrażliwą kobietą  Dziękuję za wszystko.” Dorota S. z Warszawy.

„Zastanawiałam się co tu napisać żebym była szczera i wiarygodna w tym co chcę przekazać. Powiem krótko, praca z Elą daje ogromną satysfakcję. Jej profesjonalizm, wrażliwość i zrozumienie drugiego człowieka sprawiły, że praca nad sobą stała się łatwiejsza i ciekawa.
Dzisiaj dziękuję losowi, opatrzności, że jej osoba pojawiła się na mojej drodze w momencie kiedy tego potrzebowałam. Pamiętam jak poznałam Elę to pomyślałam sobie „jak to możliwe żeby w tak niewielkiej kobiecie był tak wielki człowiek?” Możliwe UWIERZCIE !!! Elu dziękuję”.
 Ania Golik

„Do Eli trafiłam z konkretnym problemem nadwagi, a skończyło się na tym, że choć do tej pory go nie rozwiązałam, to jednak jakość mojego życia zmieniła się diametralnie (na lepsze!). Polecono mi Elę jako psychodietetyka i jedyną nadzieję na rozwiązanie zagadki nagłego przytycia (10 kg w miesiąc). Ela wyłapała i wskazała mi mechanizmy w mojej głowie, które mają wpływ na całe moje życie, i przez które ostatnie lata były koszmarem. Od tamtej pory wszystko się zmieniło – zarówno moje samopoczucie, jak i podejście do samej siebie. Nauczyłam się być dla siebie dobra, akceptować się i widzieć swoje dobre strony, zamiast ciągle siebie karać i być na siebie zła za coś, co nie jest moją winą”. Sylwia

„Byłam na bardzo ostrym zakręcie własnego życia. Czułam, że muszę coś zrobić, bo inaczej nie podniosę się. Ostatnia szansa – coaching. Zaczęłam szukać. I tym sposobem na mojej drodze pojawiała się Ela. Wiem, że dobry Bóg mi ją zesłał! Przez te kilka spotkań z Elą, zaczęłam wierzyć w siebie, zaczęłam patrzeć na siebie swoimi oczami, szanować siebie, dbać o siebie i swoje potrzeby, przy czym bardzo ważne, nie zapomniałam, że obok mnie są inni. Praca z Elą pootwierała mi wiele szufladek dawno zamkniętych, a które warto jest otworzyć, aby w pełni cieszyć się życiem. ” Karin Pniewska

Ela w moim życiu pojawiła się przypadkiem, przynajmniej tak wtedy myślałam. Ale teraz wiem, że właśnie tak miało być. W momencie poznania Eli jeszcze nie planowałam poważnie zając się swoim życiem oraz zdrowiem, ale kiedy ta myśl się pojawiła wiedziałam co zrobić bo wizytówka Eli już wisiała na mojej lodówce. Pierwsze spotkanie z Elą to była czysta ludzka ciekawość, czy faktycznie to co jest napisane na stronie Eli może zaistnieć w moim życiu i czy Coaching zdrowia faktycznie działa. Już wtedy po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że moje życie może być szczęśliwsze, ciekawsze, łatwiejsze. Ela poprzez swoje empatyczne podejście pomogła mi zrozumieć siebie. Pomoc Eli nie ograniczyła się tylko do spotkań. Ela dała mi drogowskazy tak abym mogła sama radzić sobie z problemami. Justyna Krupa

Przestań się odchudzać i zacznij żyć

ŻYJ LEKKO - ŻYJ ZDROWO

. . .
Zapisz się