Please wait, loading...

PEŁNIA KOBIECOŚCI

11 Marca 2017, Milanówek ul. Średnia 37a

Zapraszamy na kobiece warsztaty i sesję zdjęciową.

Zapraszam na warsztat wszystkie kobiety, które pragną spotkać swoją KOBIECOŚĆ, WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ i PRAWDĘ i stać się świadomymi swojej kobiecości, swojego ciała, swoich potrzeb i pragnień.

PEŁNIA KOBIECOŚCI to wyjątkowy warsztat w kobiecym gronie. Jego Intencją jest stworzenie atmosfery, w której będzie można odzyskać kobiecą energię, nowymi oczami spojrzeć na siebie i kobiety w swoim rodzie (matkę, babkę i prababkę). W kobiecym kręgu, będziemy się dzielić tym co dla nas oznacza bycie kobietą.

więcej…

TYGODNIOWE WARSZTATY „ŚWIADOME ODCHUDZANIE – DETOKS CIAŁA I DUSZY”

Nierozwiązane problemy emocjonalne pobudzają trudny do opanowanie głód, powodują tycie oraz utrudniają odchudzanie. Wiele osób jest przekonanych, że gdy pozbędą się nadwagi, ich problemy znikną. Jednak dzieje się zupełnie inaczej. Najpierw należy wyzbyć się bólu, dopiero wtedy ciało może powrócić do prawidłowej wagi. Nadmierny apetyt rodzi się z takich uczuć jak: strach, gniew, napięcie czy wstyd. Te warsztaty pomogą Ci zmienić negatywne uczucia w przebaczenie, akceptację i zaufanie do siebie.

Wraz ze wzrostem poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie Twój apetyt będzie się zmniejszał w naturalny sposób. Ochronny pancerz w postaci tłuszczu nie będzie Ci już potrzebny i pozbędziesz się nawyku kojenia bólu jedzeniem. Schudniesz, ponieważ szczupła sylwetka to naturalny stan Twojego organizmu.

Na warsztatach razem będziemy pokonywać nasze słabości i zaczniemy inaczej niż dotychczas myśleć o SOBIE i Odchudzaniu.

więcej…

ŚWIADOMA SIEBIE – PÓŁROCZNA GRUPA WSPARCIA I ROZWOJU DLA KOBIET – Grupa zamknięta, kolejna marzec 2017 r.

Zapraszam kobiety, które szukają inspiracji, siły i wsparcia, po to aby świadomie budować życie jakiego pragną.

Wspierająca atmosfera kobiecej grupy, stwarzająca bezpieczną przestrzeń do przyglądania się sobie. Na grupę zapraszamy kobiety w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno, aby szukać siebie, swoich wartości, odwagi do życia w zgodzie z tym, co uznajemy za najważniejsze.

Podczas naszych spotkań będziemy pracować z ciałem, podświadomością, wizualizacją, metaforą, emocjami i oddechem. Będziesz miała możliwość nauczyć się słuchać i rozumieć własne ciało, wejść z nim w kontakt i poprawić jakość relacji w codziennym życiu. Odkryjesz swoje prawdziwe potrzeby, poskromisz wewnętrznego krytyka, spotkasz swoją kobiecość, zaczniesz świadomie kreować swoje emocje i życie.

ŚWIADOMA SIEBIE to projekt dla Kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą i otoczeniem. Jest to cykl spotkań, podczas których zapraszam Kobiety do świadomego budowania siebie.

Grupa trwa pół roku z przerwą wakacyjną. Spotkania raz w miesiącu w sobotę.

więcej…

Przestań się odchudzać i zacznij żyć

ŻYJ LEKKO - ŻYJ ZDROWO

. . .
Zapisz się